Hafta sonu atölyelerle geçecek: Sanat, moda, fotoğraf, tasarım, gastronomi…

Hafta başlangıcında başlamış olan ve iki günlük ağır bir programla sona erecek olan Organics by Red Bull: Talent District 15-16 Ocak tarihlerinde multidisipliner sanatkarların gün uzunluğu sürecek sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan söyleşi, deneyim ve imalathane emek harcamaları ile Nef Bebeköy’de olacak.

Dilan Bozyel’in fotoğraf atölyesi 15 Ocak Cumartesi yapılacak

Hafta sonuna yayılan ve gün uzunluğu sürecek etkinlikler kapsamında, moderatörlüğünü Sulh Çakmakçı’nın üstleneceği ve Niyazi Erdoğan, Zeynep Tosun ve Gökay Gündoğdu’nun moda, Dilan Bozyel, Ekin Özbiçer ve Dinçer İşgel’in fotoğraf, Seda Erciyes’in müzik, Seda Gazioğlu ve Gönül Nuhoğlu’nun multimedia, Studio Mercado’dan Tuna Mert ve Aslı Abbasoğlu’nun ise tasarım alanında tecrübelerini paylaşacağı paneller de Nef Bebeköy’de iştirakçilere açık olacak.

2 gün süresince sürecek sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomi odaklı imalathane çalışmalarıyla iştirakçiler pek oldukca değişik alandaki tecrübesi, mevzunun uzmanları ile hayata geçirme fırsatı yakalayacak. Gönül Nuhoğlu ile üç boyutlu rüzgâr gülü yapma, Sebahat Karcı ile kağıt nebat, Eda Zamanpur ile suluboya teknikleri, Ekin Anıl ile tek çizgi sanatı olarak portreler, Güya Imalathane ile vegan yaşam ve punch atölyeleri tüm deneyimlemek isteyenlerin iştirakine açık olacak ve el emeği üretimler üstüne ağırlaşacak.

ORGANICS BY RED BULL: TALENT DISTRICT PROGRAM

15 Ocak Cumartesi / Birinci Gün

Nef Bebeköy – Üst Kat

  • 11:30 – 12:30 Moda Konuşmaları – Moderatör: Sulh Çakmakçı, Niyazi Erdoğan, Gökay Gündoğdu, Zeynep Tosun
  • 14:30 – 15:30 Gastronomi Konuşmaları – Cihan Kıpçak, Yiğitcan Gençer
  • 16:00 – 17:00 NFT Konuşmaları – Moderatör: Sulh Çakmakçı, İpek Eyüboğlu – NFT ve Blockchain’de Sanat
  • 17:30 – 18:30 Sanat Konuşmaları – Moderatör: Sulh Çakmakçı, Seda Gazioğlu, Gönül Nuhoğlu

Lara Kamhi

Nef Bebeköy – Alt Kat

  • 11:30 – 18:30 Talent Bar (Gün süresince her 2 saate 1)
  • 10:00 – 19:00 Görüntü Talent Standı (Nohlab, Lara Kamhi, Balkan Karışman, Arda Yalkın)
  • 12:30 – 14:30 Sebahat Karcı ile Kağıt Nebat Atölyesi
  • 15:00 – 17:00 Gönül Nuhoğlu ile Rüzgar Gülü Atölyesi
  • 17:30 – 19:00 Güya Imalathane
  • 16:00 – 17:30 Dilan Bozyel ile Fotoğrafçılık Atölyesi (Any, Arnavutköy)

Dinçer İşgel

16 Ocak Pazar / İkinci Gün

Nef Bebeköy – Üst Kat

  • 11:00 – 12:00 Fotoğrafçılık Konuşmaları – Moderator: Sulh Çakmakçı, Dilan Bozyel, Dinçer İşgel, Ekin Özbiçer
  • 14:00 – 15:00 Tasarım Konuşmaları- Moderatör: Sulh Çakmakçı, Aslı Abbasoğlu, Tuna Mert, Studio Mercado
  • 17:30 – 18:30 Müzik Konuşmaları – Moderatör: Sulh Çakmakçı, Seda Erciyes

Eda Zamanpur

Nef Bebeköy – Alt Kat

  • 11:30 – 18:30 Talent Bar (Gün süresince her 2 saate 1)
  • 10:00 – 19:00 Görüntü Talent Standı (Nohlab, Lara Kamhi, Balkan Karışman, Arda Yalkın)
  • 12:30 – 14:30 Ekin Anıl ile Tek Çizgi Atölyesi
  • 15:00 – 17:00 Punch Sanatı Atölyesi
  • 17:30 – 19:00 Eda Zamanpur ile Suluboya Atölyesi
  • 15:00 – 17:00 Mokteyl Atölyesi & Zeynep Erbay DJ Session (Angelo Grande, Arnavutköy)

Kaynak: Cumhuriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir